תיקוני מכונאות

כל מי שניסה אי פעם להתניע רכב בבוקר בו היה לחוץ במיוחד, ולא הצליח, ישתדל שלא לשוב על החוויה. אחרי מקרה אחד כזה, אתה מגלה עד כמה מכונאי מנוסה ואמין, אשר תוכל לסמוך עליו בעיניים עצומות שלא ינצל את מצבך, הוא כורח המציאות עבורך, כמו עבור כל בעל רכב. תיקוני מכונאות, כאשר הם נעשים על ידי אנשי מקצוע שאינם מקצועיים או שאינם מתמחים בתחום, עלולים לגרום לנזקים מתמשכים למנוע ולרכב, שחומרתם עלולה לנוע מאי נוחות קלה (כרכב "מגמגם", אשר לפעמים מתניע ולפעמים לא) ועד לסכנת חיים של ממש לנהג ולנוסעים איתו (כחופש במערכת ההיגוי בלמים לא תקינים ועוד…).

למרות שבמוסך תלפיות מתמחים ברכבי ניסאן, רנו ודאצ'יה, אנו יודעים לטפל גם במגוון רחב של רכבים שונים מסוגים שונים, במוסך שלנו תקבל מגוון רחב של שירותי מכונאות לרכבך, והכל במקצועיות מירבית ובליווי אישי, בלא קשר לסוג המכונית שלך.

בזמן שאתה שותה את הקפה שלך, במידה וגורם התקלה איננו מזוהה מיד, יתבצע לרכבך אבחון תקלות ממוחשב, אשר יגדיר במהירות ובדייקנות את גורם הבעיה. מיד לאחר מכן, איש מקצוע שלנו יפרוש בפניך את אפשרויות התיקון הטובות ביותר העומדות לפניך, בצורה מפורטת ומתוך נקודת המבט של טובתך, נוחותך ושמירה על תקינות רכבך לאורך זמן.

לפני כל תיקון ברכב, תעמוד בפניך אפשרות הבחירה בין חלפים המקוריים של יצרן הרכב לבין חלפים חלופיים ואיכותיים (רק כאלה המאושרים על ידי החוק בישראל!) והצעות מחיר התואמות את האפשרויות הללו. ההחלטה הסופית תינתן בידיך, ורק לאחר אישורך – יבוצע התיקון הנדרש.