דרך בר יהודה 147, 20300 נשר
ימים א' – ה': 07:30 – 16:00
יום ו': 07:30 – 12:00
צרו קשר:
04-8202890

רכבי ניסאן - טיפולים תקופתיים

שירותי מוסך תלפיות הם מהמתקדמים בעולם,
ויבטיחו את שימור הרכב שלכם לאורך זמן
צרו קשר

מוסך ניסאן

ניסאן – אמינות ואיכות ללא פשרות

ניסאן היא אחד ממותגי הרכב היצירתיים ביותר שמביאה את השילוב המנצח של טכנולוגיה ואמינות. ניסאן היא חברה יפנית, אך כיום מי שמחזיק במניות השליטה שלה היא חברת רנו הצרפתית שרכשה את שליטתה בשנת 1999.
ניסאן ידועה כאחת מיצרניות המנועים המובילות בעולם וכיצרנית כלי תחבורה שמייצרת קו רחב מאוד של רכבים ומשאיות. האיכות חסרת הפשרות של החברה והיכולת שלה להכניס מערכות טכנולוגיות מורכבות לרכביה, הם אלה שהופכים את ניסאן לאחת מהחברות המתקדמות הקיימות בעולם.

מוסך ניסאן – הבחירה הנכונה

הטכנולוגיה המתקדמת של רכבי ניסאן הציבו סטנדרט ברור לכל יצרניות הרכבים, והיום זה ברור יותר מתמיד – כדי לשמור על איכות רכבי ניסאן יש צורך בטיפולים במוסך ניסאן בלבד. כאשר אתם בוחרים להכניס את הרכב שלכם למוסך ניסאן מורשה, אתם יכולים ליהנות משקט נפשי ומהידיעה שרק שם המכונית שלכם תקבל את טיפול התחזוקה המתאים ביותר עבורה. טכנולוגיות הרכב המתקדמות של החברה דורשות ניסיון וידע מקצועי נרחב, זאת כדי שהמערכות של הרכב יקבלו את הטיפול המושלם עבורן.

 

טכנולוגיה במוסך ניסאן

מרכז שירות תלפיות הוא מוסך וותיק ובעל ניסיון רב בתחום הטכנולוגיה בעולם הרכב. כיום אנו יודעים שרק בעזרת מערכות משוכללות ורכיבי מחשוב מתקדמים, נוכל לבצע דיאגנוסטיקה מדויקת ולספק את הפתרונות הטובים ביותר לרכבכם. רק במוסך ניסאן מורשה רכבכם יקבל את הדאגה הטכנולוגית שמגיעה לו. הצוותים שלנו עוברים התמחויות בסוגים שונים של מערכות הרכב, ויחד יוצרים מעטפת מלאה שתדאג לצרכים של הרכב שלכם ותוודא שהוא מקבל את הטיפול המקצועי והאמין ביותר.

כולל שירות

מוסך ניסאן במרכז שירות תלפיות הוא מוסך המרכז את כל השירותים הנדרשים לרכבכם תחת קורת גג אחת. השירות שלנו כולל ליווי אישי של הנהג מרגע קביעת הטיפול ועד לסיומו. אצלנו תוכלו ליהנות משירותי טיפולים ומכונאות, ביצוע דיאגנוסטיקה ממוחשבת, טיפול חשמלי לרכב, תיקוני פח ותאונות וכל זה במקצועיות, באדיבות ומכל הלב. אנו יודעים שמאחורי כל רכב עומד נהג והמטרה שלנו היא לגרום לחוויית המוסך שלכם להפוך לביתית ונעימה.

מה נוכל לעשות עבורכם?

במרכז השירות תלפיות אנו ערוכים ומוכנים לספק כל צורך לרכבכם: טיפולים תקופתיים, תיקוני מכונאות, אבחון ממוחשב לתקלות, תיקוני חשמל לרכב, תיקוני מיזוג אויר, בדיקה לפני קנייה של רכב, תיקוני תאונות, צבע ופחחות, כשכל לקוח שמגיע אלינו מלווה על ידי יועצי השירות האדיבים שלנו, מרגע שרגלו דורכת אצלנו ועד סיום התיקון או הטיפול.

כיצד נוכל לעמוד לרשותך?

להלן מגוון שירותי תלפיות לרכבים מסוג ניסאן:

החלפת שמן גיר ברכב

על מנת לשמור על הגיר האוטומטי בתפקוד מיטבי ולהאריך את חייו משמעותית, יש להחליף את שמן הגיר על פי ההוראות של חברת ניסאן עבור הדגם הספציפי שלך. וכדי להבטיח שהגיר שלך ישרת אותך נאמנה, אנו עושים שימוש בשמן גיר איכותי במיוחד.

החלפת פילטר אוויר

במהלך יניקת האוויר אל תערובת הדלק, עשויים לחדור חלקיקי אבק וזיהום אוויר אל מערכת המזרקים. על מנת לשמור על המערכת נקיה ועל צריכת דלק יעילה, חשוב להחליף את מסנן האוויר כאשר יעילותו נפגעת – וזאת תוך שימוש בחלפים מקוריים.

החלפת פלאגים (מצתים)

הפלאגים הם משתתפים סמויים במכלול המערכות של הרכב. בהתאם למצבם, החלפת המצתים תשפר את ביצועי המנוע שלך, כולל את תגובת הרכב ללחיצה על דוושת הדלק וכן את צריכת הדלק. במהלך הביקורת, המומחים שלנו יבחנו את מצב הפלאגים ויחליפו אותם עבורך על פי הצורך.

החלפת פילטר דלק

כדי לשמור את מערכת ההזרקה נקיה, להבטיח צריכת דלק מיטבית ולמנוע תקלות יקרות ומורכבות, יש להקפיד כי פילטר הדלק במצב אופטימלי ואכן מגן על הדלק מפני גופים זרים וחלקיקי לכלוך – שאין להם מקום במערכת ההזרקה ושעשויים אף להגביר את צריכת הדלק באופן מורגש..

החלפת פילטר שמן

פילטר שמן הוא האלמנט המרכזי במערך השומר על ניקיון שמן המנוע ברכב שלך. אנו במרכז שירות תלפיות משתמשים בפילטר ניסאן מקורי – כדי להקטין את הבלאי המיותר לרכב וליצור את התשתית לנסיעה רצופה וטובה לאורך זמן.

החלפת שמן המנוע ברכב

במהלך הנסיעה, אוסף שמן המנוע חלקיקים שונים שבכוחם להפריע לפעולת המנוע, להצטבר ולגרום לתקלות. שמן המנוע שומר על ניקיון חלקי המנוע, על חיכוך מינימלי, על איזון הטמפרטורה ועל ביצועים מיטביים. שמן מנוע מהאיכות הגבוהה ביותר ישמור בנאמנות על חיי המנוע שלך.

להזמנת טיפול

אנא השאר את פר טי הקשר שלך ונחזור אליך בקרוב

  צרו קשר:
  04-8202890

  לקוחות מספרים

  מקום מרווח גדול נגיש ןקרוב לנתיב תחבורה.

  שרות אדיב ומפתיע לטובה גם בהיבט מחיר עלות טפול.

  וגם באיכות הטיפול.ההיכרות שלי עם המוסך חדשה אבל נראה שתהיה גם בטיפולים הבאים.

  צרו קשר

  גיורא חרג

  ניסן מיקרה

  בקרו באתרינו בעזרת דפדפן מודרני