טיפולים תקופתיים – מוסך מורשה דאצ’יה

רכבי דאצ'יה, כמו רכבים חדישים אחרים, נזקקים לטיפול תקופתי לאחר כמות הקילומטרים המוכתבת על ידי היצרן (על פי מספר הקילומטרים אותם נסע הרכב). הקפדה על ביצוע טיפולים תקופתיים במועדם, בנוסף להקפדה על ביצוע הטיפולים התקופתיים השוטפים במוסך מורשה דאצ'יה, חשובים לשמירה על תקינותה של מכונית הדאצ'יה שלכם והבטחת הנסיעה הבטוחה לכם ולמשפחתכם לאורך זמן.

במוסך שלנו, מוסף תלפיות – מוסך מורשה דאצ'יה – רכבי דאצ'יה חדשים הנמצאים עדיין במסגרת אחריות היצרן, זוכים לטיפולים תקופתיים ללא עלות ובמסגרת האחריות החלה עליהם.
במסגרת כל הטיפולים אלה (הטיפולים שבאחריות ואף הטיפולים שמתבצעים לאחר סיומה), נעשה שימוש במבחר מגוון של חלפים מקוריים וחלופיים איכותיים ובמחירים שהם ללא תחרות.
יתרה מכך,

מה יכלול הטיפול התקופתי לרכב הדאצ'יה שלכם במוסך תלפיות?

הנה מספר טיפולים לדוגמה, אליהם אנחנו מתייחסים כאל קריטיים בטיפול תקופתי לרכב דאצ'יה:

• החלפת שמן המנוע ברכב

מטרת שמן מנוע היא הקטנת החיכוך והשחיקה באזורים בהם בעלי עומס גבוה. השמן מגן על חלקי המנוע מפני קורוזיה, ואף סופח אליו סוגי לכלוך שונים העלולים להזיק לפעולתו (כמו פיח, אבק או בוץ). החלפה שוטפת של שמן המנוע נחשבת לקריטית, מאחר וככל שהזמן עובר החומרים הרבים שהוא סופח אליו גורמים לאיבוד צמיגותו, איבוד האפקטיביות שלו כתוצאה מכך – בלאי של המנוע.

• החלפת פילטר שמן:
החלפה של שמן המנוע בלבד (גם כאשר היא נעשית בשמן איכותי שעומד בתקן של היצרן, כפי שאנחנו, במוסך תלפיות מקפידים לעשות) ללא החלפתו של פילטר השמן, עלולה לגרום לכך שלכלוך ישן שנאגר בפילטר השמן הישן מזהם את השמן החדש.

• החלפת שמן גיר ברכב:

מכיוון שברכבי דאצ'יה משתמשים בשמן סינטטי בגיר אין צורך בהחלפת שמן במערכת הגיר של הרכב לכל אורך חיי הרכב.

• החלפת המצתים (פלאגים)

החלפתם התקופתית של המצתים משפרת את צריכת הדלק ושל הרכב את תגובתו להאצה (ללחיצה על דוושת הדלק).

• החלפת פילטר אוויר

פילטר אוויר מגן על מנוע הרכב מחלקיקי לכלוך ואבק, מכיוון שדרכו עובר כל האוויר שנכנס למנוע המכונית. ביצועים לקויים וצריכת דלק מוגברת הם רק כמה מתופעות הלוואי הלא נעימות שגורר איתו מסנן אוויר סתום.

• החלפת פילטר דלק:

פילטר הדלק מסנן את הדלק כשהוא נכנס למערכת ההזרקה מחלקיקים זרים הקיימים בו. במצב של סתימה מלאה, או אפילו חלקית, או סתום, הוא מונע זרימה שוטפת יציבה של הדלק אל הרכב, גורם לחימום הפלאגים (מצתים) והמזרקים ומזיק לחיי המנוע.

על מנת להקל עליכם ולעודד אתכם לבצע את הטיפול התקופתי החשוב, אנחנו, במוסך תלפיות, משנעים את הרכב מביתכם או ממקום עבודתכם אל המוסך לצורך הבדיקה או הטיפול ובחזרה אליכם, וזאת, בתיאום מראש ובמחיר סביר!