תיקונים – מוסך מורשה דאצ’יה

מכוניות, ככל מוצר מורכב אחר, מתקלקלות מידי פעם. כאשר הן חדשות, מרבית התיקונים וההחלפות נעשים במסגרת אחריותו של היצרן, מה שעלול לגרום לכך שכאשר תסתיים תקופת האחריות על רכבכם, אתם עלולים למצוא עצמכם מתפתים לנסות לעגל פינות ולהכניס את הרכב לתיקון במוסכים לא מקצועיים ולא רציניים, רק בשל הניסיון לקצץ בעלויות הטיפול או בעלויות החלפים. הבעיה הגדולה היא, שעל כל מוסך כזה שתצליחו למצוא שהוא גם יעיל וגם זול, ישנם עשרה מוסכים שתיקון ברכב המתבצע על ידם, הופך עד מהרה למלכודת שגורמת לכם יותר ויותר הוצאות. הדבר נכון לגבי כל סוג רכב, ורכבי דאצ'יה אף הם כלולים ביניהם.

מה יש לנו, המקצוענים של מוסך תלפיות – מוסך מורשה דאצ'יה, להציע לכם?

רכבי דאצ'יה, ככלל, נחשבים לרכבים אמינים ונטולי תקלות. אבל, כידוע, גם הרכב האמין והיציב בעולם עלול לגלות מידי פעם סימנים קטנים של אי תפקוד. התמחותו של מוסך תלפיות ברכבי דאצ'יה פותח בפניכם, בין שאר השירותים שאנחנו מציעים, את האופציה ליהנות ממספר שירותים מיוחדים. למשל דיאגנוסטיקה ממוחשבת לאיתור תקלות ברכב.
האבחון הממוחשב המתקדם שלנו מאפשר את איתור התקלות בחיבור למכשיר האבחון הייעודי המשקף את המידע במחשב הרכב ומאפשר בדיקתם של חלק מהמפעילים על ידי הפעלתם באופן מבוקר. זאת, כדי להבטיח כי הם מתפקדים כהלכה ובהתאם למצופה מהם על פי הוראות היצרן. הבדיקות המקיפות מאפשרות לנו לאבחן תקלות קיימות ואף לאתר רמות ביצוע שאינן תקינות, אבל כרגע עדיין אינן מוגדרות כ"תקלות".
מחלקת האבחון שלנו מאובזרת במכשור הטכני המודרני ביותר, כמחשבים ומכשירי האבחון החדשניים ביותר שבנמצא. כל המכשור העדכני שלנו מופעל בידי אנשי צוות מקצועי, אשר עוברים הכשרות ייחודיות, על מנת שיהיו מסוגלים להעניק לכם את השירות המקצועי ביותר במחלקות הרלוונטיות לטיב התקלה שהתגלתה ברכב.

ומה על תיקוני חשמל ומיזוג אוויר, שבאופן טבעי, נדרשים מידי פעם?

מחלקת חשמלאות הרכב שלנו מטפלת בכל החלקים החשמליים ברכב, החל מרכיבי ההתנעה ועד לפעולתם של חלונות חשמליים. מורכבותן של המערכות החשמליות הקיימות כיום ברכבים הופכת טיפול שלא ניתן במכשור הנכון ובידי אדם מקצועי המתמחה בתחום, לכזה שעלול להזיק לרכב ולמערכת החשמל שלו. גם מיזוג אוויר ברכב, שלכאורה, אינו מוגדר כחיוני לנסיעה בטוחה (בניגוד לצמיגים או למערכת ההיגוי), משפיע על נוחות הנהיגה והנסיעה ברכב בעונות החורף והקיץ. גם כאן, קיים צורך במכשור המתאים ובטיפול הנכון, על מנת להבטיח את תקינותו ואיכות פעולתו של מזגן הרכב.

כך שבזמן שאתה יושב במשרד שלנו ושותה את הקפה (שגם אליו אנחנו מתייחסים ברצינות רבה), אנחנו נעשה הכל כדי לאבחן את התקלה ולטפל בה, במכשור החדשני העומד לרשותנו ובעזרתם של אנשי המקצוע המיומנים שלנו.

תחומי ההתמחות של מוסך תלפיות הם רכבי דאצ'יה, ניסאן ורנו, והוא מציע ללקוחותיו מבחר מגוון של שירותי מכונאות ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר ובליווי אישי לכל לקוח. כמו כן, כמוסך בעל מוניטין של עשרות שנים בתחום, אנחנו מקפידים על חלפים מקוריים איכותיים, והקפדה על נהלי היצרן ועל תקני הבטיחות הנדרשים, על מנת לאפשר לכם ליהנות מהרכב שברשותכם שנים רבות ונטולות תקלות!