דרך בר יהודה 147, 20300 נשר
ימים א' – ה': 07:30 – 16:00
יום ו': 07:30 – 12:00
צרו קשר:
04-8202890

רכבי ניסאן - טיפולים תקופתיים

שירותי מוסך תלפיות הם מהמתקדמים בעולם,
ויבטיחו את שימור הרכב שלכם לאורך זמן
צרו קשר

טיפול ברכב ניסאן

כיום יותר מאי פעם, טכנולוגיות רכב מתקדמות מאת ניסאן דורשות ידע מקצועי נרחב מאת אנשי המקצוע המטפלים במכלולים השונים.

על מנת לשמור את הניסאן שלך במצב תחזוקה מושלם לטווח הארוך, אנו מעמידים לרשותך מומחים בעלי היכרות מעמיקה עם מערכות הרכב המתקדמות, עם רכיבי המחשוב ועם הפתרונות הטכנולוגיים והדיאגנוסטיים העכשוויים ביותר.

הידע המקצועי המקיף, השימוש בחלקי חילוף מקוריים ובאמצעים מתקדמים – הופכים את מרכז שירות תלפיות לבחירה הטבעית שלך לטיפול ברכב ניסאן.

כיצד נוכל לעמוד לרשותך?

להלן מגוון שירותי תלפיות לרכבים מסוג ניסאן:

החלפת שמן גיר ברכב

על מנת לשמור על הגיר האוטומטי בתפקוד מיטבי ולהאריך את חייו משמעותית, יש להחליף את שמן הגיר על פי ההוראות של חברת ניסאן עבור הדגם הספציפי שלך. וכדי להבטיח שהגיר שלך ישרת אותך נאמנה, אנו עושים שימוש בשמן גיר איכותי במיוחד.

החלפת פילטר אוויר

במהלך יניקת האוויר אל תערובת הדלק, עשויים לחדור חלקיקי אבק וזיהום אוויר אל מערכת המזרקים. על מנת לשמור על המערכת נקיה ועל צריכת דלק יעילה, חשוב להחליף את מסנן האוויר כאשר יעילותו נפגעת – וזאת תוך שימוש בחלפים מקוריים.

החלפת פלאגים (מצתים)

הפלאגים הם משתתפים סמויים במכלול המערכות של הרכב. בהתאם למצבם, החלפת המצתים תשפר את ביצועי המנוע שלך, כולל את תגובת הרכב ללחיצה על דוושת הדלק וכן את צריכת הדלק. במהלך הביקורת, המומחים שלנו יבחנו את מצב הפלאגים ויחליפו אותם עבורך על פי הצורך.

החלפת פילטר דלק

כדי לשמור את מערכת ההזרקה נקיה, להבטיח צריכת דלק מיטבית ולמנוע תקלות יקרות ומורכבות, יש להקפיד כי פילטר הדלק במצב אופטימלי ואכן מגן על הדלק מפני גופים זרים וחלקיקי לכלוך – שאין להם מקום במערכת ההזרקה ושעשויים אף להגביר את צריכת הדלק באופן מורגש..

החלפת פילטר שמן

פילטר שמן הוא האלמנט המרכזי במערך השומר על ניקיון שמן המנוע ברכב שלך. אנו במרכז שירות תלפיות משתמשים בפילטר ניסאן מקורי – כדי להקטין את הבלאי המיותר לרכב וליצור את התשתית לנסיעה רצופה וטובה לאורך זמן.

החלפת שמן המנוע ברכב

במהלך הנסיעה, אוסף שמן המנוע חלקיקים שונים שבכוחם להפריע לפעולת המנוע, להצטבר ולגרום לתקלות. שמן המנוע שומר על ניקיון חלקי המנוע, על חיכוך מינימלי, על איזון הטמפרטורה ועל ביצועים מיטביים. שמן מנוע מהאיכות הגבוהה ביותר ישמור בנאמנות על חיי המנוע שלך.

להזמנת טיפול

אנא השאר את פר טי הקשר שלך ונחזור אליך בקרוב

צרו קשר:
04-8202890

לקוחות מספרים

מקום מרווח גדול נגיש ןקרוב לנתיב תחבורה.

שרות אדיב ומפתיע לטובה גם בהיבט מחיר עלות טפול.

וגם באיכות הטיפול.ההיכרות שלי עם המוסך חדשה אבל נראה שתהיה גם בטיפולים הבאים.

צרו קשר

גיורא חרג

ניסן מיקרה