דרך בר יהודה 147, 20300 נשר
ימים א' – ה': 07:30 – 16:00
יום ו': 07:30 – 12:00
צרו קשר:
04-8202890

שירותי מוסך לרכבי דאצ’יה

שירותי מוסך תלפיות הם מהמתקדמים בעולם, ויבטיחו את שימור הרכב שלכם לאורך זמן
צרו קשר

מוסך דאציה

דאצ'יה – רכבים מהפכניים שנגישים לכל אדם

חברת דאצ'יה הייתה ותמיד תהיה חברה ערכית ששמה לעצמה מטרה ברורה מול העיניים: לספק רכבים מודרניים, אמינים ובמחיר שווה לכל כיס. דאצ'יה נוסדה ברומניה ב-1966 וזכתה לשם "דאצ'יה" על שם "דאקיה" – חבל ארץ היסטוריה במזרח אירופה בו נמצאת רומניה של ימינו.
בשנת 1999, דאצ'יה נרכשה על ידי חברת רנו וכיום היא חלק מהמותג הצרפתי המוביל, זאת תוך שמירה על ערכי היסוד שלה. דאצ'יה מאמינה בייצור רכבים חיוניים וזמינים עבור כולם, וכל אחד מרכבי הדגל שלה הוא מהפכני בצורה ייחודית.

רכבי דאצ'יה צריכים מוסך דאצ'יה

כדי לשמור על תקינותם של רכבי הדאצ'יה שלכם, אתם מתבקשים לבצע טיפולים תקופתיים שוטפים. לרוב טיפול במוסך רגיל הוא אינו טיפול מספק דיו. כדי לדאוג שרכבי דאצ'יה יקבלו את הטיפול הטוב והמותאם ביותר עבורם, יש צורך בטיפול במוסך דאצ'יה מורשה. כשאתם לוקחים את הדאצ'יה שלכם למוסך דאצ'יה מורשה, אתם יכולים להיות בטוחים שהטיפול יתבצע על ידי צוות מוסמך שמכיר את כל חלקי הרכב השונים וידע לתחזק את רכבכם בצורה האולטימטיבית.

 טיפולים תקופתיים במוסך דאצ'יה

אצלנו במוסך דאצ'יה מורשה שבמרכז שירות תלפיות, רכבי דאצ'יה הנמצאים במסגרת תקופת אחריות היצרן, זוכים בקבלת טיפול תקופתי ללא עלות. מכיוון שדאצ'יה דואגת לתחזוקת הרכבים שלה, היא מעניקה לכם, בעלי הרכב, טיפול תקופתי במסגרת האחריות החלה על רכבכם.

רק במוסך דאצ'יה מורשה תוכלו לקבל חלפים איכותיים ומקוריים שישמרו על תפקודם של רכבי הדאצ'יה שלכם. החשיבות של טיפולים תקופתיים ברורה לנו ולחברת דאצ'יה, וזו בדיוק הסיבה שטיפולים תקופתיים לרכבי דאצ'יה עושים אך ורק ובמוסך דאצ'יה מורשה.

הנהג הוא העיקר

מעבר לדאגה הגדולה שלנו לרכב שלכם, אצלנו במרכז שירות לתלפיות הנהג הוא העיקר. חלק מהשירות שלנו הוא ללוות אתכם מהרגע שיצרתם אתנו קשר, ועד לסיום הטיפול או התיקון ברכבכם. במוסך דאצ'יה המורשה שלנו, תוכלו ליהנות משירות לשינוע הרכב מביתכם, למוסך וחזרה, ומעוד שלל שירותים נוספים שיהפכו את המוסך שלנו לבית עבורכם, ויתנו מענה משפחתי ומקצועי לכל בעיה שעלולה לצוץ בדרך.

מה נוכל לעשות עבורכם?

במרכז שירות תלפיות אנו ערוכים ומוכנים לספק כל צורך לרכבכם: טיפולים תקופתיים, תיקוני מכונאות, אבחון ממוחשב לתקלות, תיקוני חשמל לרכב, תיקוני מיזוג אויר, בדיקה לפני קנייה של רכב, תיקוני תאונות, צבע ופחחות, כשכל לקוח שמגיע אלינו מלווה על ידי יועצי השירות האדיבים שלנו, מרגע שרגלו דורכת אצלנו ועד סיום התיקון או הטיפול. ליצירת קשר לחץ כאן

מה יכלול הטיפול התקופתי לרכב
הדאצ'יה שלכם במוסך תלפיות?

האבחון הממוחשב המתקדם שלנו מאפשר את איתור התקלות בחיבור למכשירהנה מספר טיפולים
לדוגמה, אליהם אנחנו מתייחסים כאל קריטיים בטיפול תקופתי לרכב דאצ'יה:השירות המקצועי
ביותר במחלקות הרלוונטיות לטיב התקלה שהתגלתה ברכב

החלפת שמן גיר ברכב:

מכיוון שברכבי דאצ'יה משתמשים בשמן סינטטי בגיר אין צורך בהחלפת שמן במערכת הגיר של הרכב לכל אורך חיי הרכב.

החלפת פילטר אוויר

פילטר אוויר מגן על מנוע הרכב מחלקיקי לכלוך ואבק, מכיוון שדרכו עובר כל האוויר שנכנס למנוע המכונית. ביצועים לקויים וצריכת דלק מוגברת הם רק כמה מתופעות הלוואי הלא נעימות שגורר איתו מסנן אוויר סתום.

החלפת המצתים (פלאגים)

החלפתם התקופתית של המצתים משפרת את צריכת הדלק ושל הרכב את תגובתו להאצה (ללחיצה על דוושת הדלק).

החלפת פילטר דלק:

פילטר הדלק מסנן את הדלק כשהוא נכנס למערכת ההזרקה מחלקיקים זרים הקיימים בו. במצב של סתימה מלאה, או אפילו חלקית, או סתום, הוא מונע זרימה שוטפת יציבה של הדלק אל הרכב, גורם לחימום הפלאגים (מצתים) והמזרקים ומזיק לחיי המנוע.

החלפת פילטר שמן:

החלפה של שמן המנוע בלבד (גם כאשר היא נעשית בשמן איכותי שעומד בתקן של היצרן, כפי שאנחנו, במוסך תלפיות מקפידים לעשות) ללא החלפתו של פילטר השמן, עלולה לגרום לכך שלכלוך ישן שנאגר בפילטר השמן הישן מזהם את השמן החדש.

החלפת שמן המנוע ברכב

מטרת שמן מנוע היא הקטנת החיכוך והשחיקה באזורים בהם בעלי עומס גבוה. השמן מגן על חלקי המנוע מפני קורוזיה, ואף סופח אליו סוגי לכלוך שונים העלולים להזיק לפעולתו (כמו פיח, אבק או בוץ). החלפה שוטפת של שמן המנוע נחשבת לקריטית, מאחר וככל שהזמן עובר החומרים הרבים שהוא סופח אליו גורמים לאיבוד צמיגותו, איבוד האפקטיביות שלו כתוצאה מכך – בלאי של המנוע.

להזמנת טיפול

אנא השאר את פרטי הקשר שלך ונחזור אליך בקרוב

  צרו קשר:
  04-8202890

  מה אנו מציעים לכם?

  האבחון הממוחשב המתקדם שלנו מאפשר את איתור התקלות בחיבור למכשיר האבחון הייעודי המשקף את המידע במחשב הרכב ומאפשר בדיקתם של חלק מהמפעילים על ידי הפעלתם באופן מבוקר. זאת, כדי להבטיח כי הם מתפקדים כהלכה ובהתאם למצופה מהם על פי הוראות היצרן. הבדיקות המקיפות מאפשרות לנו לאבחן תקלות קיימות ואף לאתר רמות ביצוע שאינן תקינות, אבל כרגע עדיין אינן מוגדרות כ"תקלות".

  מחלקת האבחון שלנו מאובזרת במכשור הטכני המודרני ביותר, כמחשבים ומכשירי האבחון החדשניים ביותר שבנמצא. כל המכשור העדכני שלנו מופעל בידי אנשי צוות מקצועי, אשר עוברים הכשרות ייחודיות, על מנת שיהיו מסוגלים להעניק לכם את השירות המקצועי ביותר במחלקות הרלוונטיות לטיב התקלה שהתגלתה ברכב.

  צרו קשר

  אדם סמית

  25 שנות ניסיון

  בקרו באתרינו בעזרת דפדפן מודרני