דרך בר יהודה 147, 20300 נשר
ימים א' – ה': 07:30 – 16:00
יום ו': 07:30 – 12:00
צרו קשר:
04-8202890

תחזוקה

טיפים / מידע

טיפול מקצועי, מסור ככל שיהיה, איננו יכול להחליף את התחזוקה היומיומית והשוטפת של רכבך. לנוחותך, ריכזנו מספר טיפים אשר יסייעו לך בשמירה על תקינת רכבך:

צמיגים

לשמירה על בטיחות הנוסעים והנהג ברכב, בדקו את הוראות היצרן בנוגע להחלפת הצמיגים, וכן את כמות הקילומטרים שהרכב נסע בשימוש עם הצמיגים.

בדיקת חורף

בכל שנה, בחורף, עורך משרד התחבורה מבצע “הכן רכבך לחורף”. במהלך המבצע, מוצבות ניידות בדיקה בצירי התנועה המרכזיים ברחבי הארץ, ועוצרות את כלי הרכב העוברים בציר לצורך בדיקות תקינות.

בדיקת קיץ

הקיץ הישראלי גורם נזקים רבים לרכבים. אמנם, במהלך הקיץ לא מבוצעים מבצעי אכיפה, אולם אין זאת אומרת כי ניתן להקל ראש בצורך לבדוק את הרכב ולהכינו לקיץ.

למה לבחור בנו

אנחנו עובדים מהר

לא תצטרך לחכות לנצח, כי המומחים שלנו מנוסים מאוד

מבצעים ושירותים

טיפול לרכב במבצע במוסך תלפיות חיפה !! 15% הנחה על העבודה,

טיפים לתחזוקה שוטפת

מבצע חורף- בדיקת רכב לחורף בחינם! לבטיחות ברכב תקין ובתנאים משתנים

לקוחות ממליצים

"מוסך 10! לגמרי מרוצה מהמוסך ומהשירותים. מוסך מאד אמין ברמת המחירים, ברמת הטיפול, ברמת היחס"

טיפים לתחזוקה

מוסך תלפיות חיפה, מוסך מורשה ניסאן רנו – היסטוריה של מצוינות

לשמירת המנוע:

אל תחכו שמיכל הדלק יתרוקן לגמרי, ומלאו דלק כאשר המיכל הדלק הגיע לרבע מתכולתו. בתחתית מיכל הדלק מצויים משקעים. על ידי מילוי דלק בזמן ניתן להמנע מכניסתם של משקעים אלו למנוע הרכב , שכן הם עלולים לגרום נזק למנוע. השתמשו בשמן מנוע איכותי. על ידי כך תשמרו על תקינות המנוע, ותוכלו לטפל ברכבכם במרווחי זמן גדולים יחסית. אנו שמים לב שמרווחי הטיפולים ברכב התארכו עד לשנה, בזכות שיפור איכות השמנים שניתן להשיג היום בשוק. החליפו רצועת טיימינג בתאריך שנקבע על ידי היצרן. לכל רכב ישנו עיתוי החלפה שונה של רצועת הטיימינג, בדקו את תאריך החלפת הרצועה המומלץ על פי המלצת יצרן הרכב. רצועת טיימינג ישנה שלא הוחלפה בזמן, מתייבשת ועלולה להקרע בזמן הנסיעה, וכתוצאה מכך לגרום לנזק רב במנוע.

לשמירת תקינות הבלמים:

נהגו במתינות, ללא האצות, וללא בלימות פתאומיות ומרובות. בעת הבלימה, רפידות הבלמים נצמדות לצלחות הבילום. זה גורם לחיכוך והחיכוך גורם לחום רב. שימוש רצוף לאורך זמן וארוך של הבלמים גורם לכך שצלחות הבילום לא מספיקות להתקרר ואז הן כתוצאה מכך הן מתעוותות, וגורמות לרעידת ההגה בזמן הבלימה.

לשמירת הצבע של הרכב:

נקו את רכבכם לעתים קרובות ושמרו על רכב נקי באופן קבוע. נקו אותו בעזרת החומרים המתאימים והמיועדים לכך, חומרים אלו מגנים על צבע הרכב ושומרים עליו. נקו בעדינות והמנעו משפשוף חזק . במקרה שהרכב נשרט, טפלו בשריטות בהקדם כדי להמנע מהווצרות חלודה.

לשמירת בולמי הזעזועים:

במקרים של מהמורות בכביש, האטו ככל האפשר לפני שהגלגל עולה על המהמורה, ורק לאחר שהרכב ירד לגמרי מהמהמורות האצו שוב. המנעו ככל האפשר מעליה על מדרכות, ובמקרה שאין ברירה, עשו זאת בעדינות ובאיטיות רבה. על ידי כך תבטיחו שמירה על בולמי הזעזועים לאורך זמן. שמירת יציבות הרכב ובטחון הנוסעים בו מתאפשרת על ידי אחיזה תקינה של הצמיג בכביש. כל עלייה של הצמיג על מהמורה או על מדרכה גורמת לכיווץ הקפיץ של הגלגל. על מנת שהצמיג לא יתנתק מהכביש ויסטה ממסלולו, בולמי הזעזועים מרככים את כיווץ ושחרור הקפיץ.

החלפת הצמיגים:

לשמירה על בטיחות הנוסעים והנהג ברכב, בדקו את הוראות היצרן בנוגע להחלפת הצמיגים, וכן את כמות הקילומטרים שהרכב נסע בשימוש עם הצמיגים. בדקו פעמיים בשנה את תקינות הצמיגים, לקראת עונת החוף, ולקראת הקיץ. צמיגים שהתייבשו או נשחקו מהווים סכנה. צמיגים תקינים תורמים לשליטה טובה יותר של הנהיגה ברכב, וגם מסייעים בחסכון בצריכת דלק.

החלפת מגבים (ווישרים):

מגבים תקינים מסייעים לנהיגה בטוחה יותר בחורף. מגבים שאינם תקינים גורמים לסכנה בימי הגשם. בדקו את תקינות המגבים לקראת החורף. במהלך ימי הקיץ נוטים הווישרים להתייבש, להתקשות ולהקרע, ואז חשוב מאד להחליפם.

במה נוכל לעזור לך היום?

אנא השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם