דרך בר יהודה 147, 20300 נשר
ימים א' – ה': 07:30 – 16:00
יום ו': 07:30 – 12:00
צרו קשר:
04-8202890

רכבי רנו - טיפולים תקופתיים

שירותי מוסך תלפיות הם מהמתקדמים בעולם,
ויבטיחו את שימור הרכב שלכם לאורך זמן
צרו קשר

רכבי רנו - טיפולים תקופתיים

שירותי מוסך תלפיות הם מהמתקדמים בעולם,
ויבטיחו את שימור הרכב שלכם לאורך זמן
צרו קשר

טיפול ברכב רנו

רנו – המותג הצרפתי המוכר והאמין

לא הרבה יודעים זאת, אך חברת רנו נוסדה על ידי לואי רנו, שסירב לייצר טנקים לגרמניה הנאצית אחרי שצרפת נכנעה. עד שנת 1996 היתה חברת רנו בבעלות צרפת, עד שהופרטה ומאז עלתה על דרך המלך לצמיחה עסקית, וללב של כולנו. מרגע שהגיעה לישראל, הפכה רנו לשם נרדף לאיכות ואסתטיקה מוקפדת. יחד עם ביצועים מעולים, תקני בטיחות ומדדי זיהום אוויר מחמירים, בנתה לעצמה מוניטין של איכות והקפדה על הפרטים הקטנים.

ואם כבר רנו… אז במוסך רנו!

היכן תעדיפו לבצע תחזוקה או תיקונים לרכב? אנו מאמינים שמוצרים מורכבים, כמו כלי רכב, מצריכים טיפול בידם של מומחים. זו הסיבה שבחרנו להתמקד במספר מותגים מצומצם מאוד, וזו גם הסיבה שבזכותה הפכנו למומחים.

במרכז שירות תלפיות תוכלו למצוא כל מה שמוסך רנו צריך – אנשי שירות מנוסים מאוד, מענה לכל סוגי הטיפולים הנדרשים, וגם מחלקת פחחות וצבע מתקדמת ומשוכללת. כל מה שצריך, תחת קורת גג אחת.

מוסך רנו מקצועי – זה שם המשחק

מעטים מאוד יכולים להתפאר בלמעלה מ-85 שנות וותק, ואנחנו חלק מאותו מעט. במהלך שנות הפעילות שלנו ראינו כל תקלה אפשרית, וביצענו כל טיפול תחזוקה אפשרי לכל אחד מדגמי רנו שיצאו עד היום. עובדה פשוטה זו הופכת את הניסיון שלנו לחסר תקדים.

כמוסך רנו מורשה, אנו מקפידים על עבודה עם חלפים מקוריים ומאושרים, כל זאת כדי להבטיח שהטיפול יהיה כמו שצריך ויעמוד בכל התקנים הנדרשים. בנוסף, אנו מחזיקים במערכות מחשוב מתקדמות התואמות את מערכות המחשוב שברכבי רנו, וכך אנו מסוגלים לבצע דיאגנוסטיקה מדויקת לכל מערכת חשובה;  מערכת הבלמים, מערכת ההיגוי, מערכת הזרקת הדלק, וכמובן לכל רכיבי ואביזרי הבטיחות שברכבכם.

מה נוכל לעשות עבורכם?

במרכז השירות תלפיות אנו ערוכים ומוכנים לספק כל צורך לרכבכם: טיפולים תקופתיים, תיקוני מכונאות, אבחון ממוחשב לתקלות, תיקוני חשמל לרכב, תיקוני מיזוג אויר, בדיקה לפני קנייה של רכב, תיקוני תאונות, צבע ופחחות, כשכל לקוח שמגיע אלינו מלווה על ידי יועצי השירות האדיבים שלנו, מרגע שרגלו דורכת אצלנו ועד סיום התיקון או הטיפול. פשוט כי אנו מאמינים בשירות שיוצא מהלב ונכנס אל הלב.

כיצד נוכל לעמוד לרשותך?

להלן מגוון שירותי תלפיות לרכבים מסוג רנו:

החלפת שמן גיר ברכב

על פי רוב, רכבי רנו עושים שימוש בשמן גיר סינתטי אשר אינו אוסף לכלוך ואינו מאבד את צמיגותו. לכן, רכבים אלו אינם דורשים החלפת שמן גיר. עם זאת, ייתכן שבדגם שלך מגדירה רנו שיש צורך תקופתי בהחלפת שמן גיר. נציגינו ישמחו לספק פרטים נוספים.

החלפת פילטר אוויר

שמירה על סינון חלקיקי האוויר הנכנס אל מערכת הדלק הוא קריטי לפעילות מנוע יעילה. איסוף חלקיקי אבק וגופים זרים עשוי לסתום את מזרקי הדלק, לפגוע משמעותית בצריכת הדלק ובביצועי המנוע. לכן, אנו מקפידים להשתמש בפילטר אוויר רנו מקורי.

החלפת פלאגים

הפלאגים אחראים לתפקוד התקין של מערכת ההצתה, לשמירה על תגובת המנוע בעת תאוצה ולמערכת דלק שמתפקדת באופן תקין. בהתאם לכך, כחלק מטיפולי התחזוקה השוטפים, אנו בוחנים את מצב הפלאגים ומבצעים החלפה שלהם במידת הצורך.

החלפת פילטר דלק

מזרקי הדלק של רכבי רנו מבוקרים על ידי מערכת ממוחשבת מתקדמת, המאפשרות לנו לאתר מבעוד מועד כל תקלה שעשויה להיות במערכת העדינה. החלפת פילטר דלק מקורי בזמן הנכון תשמור על הרנו שלך מפני בלאי מיותר ותקלות נלוות.

החלפת פילטר שמן

אנו מקפידים להחליף את פילטר השמן ברנו שלך לפי הגדרות החברה - ולהשתמש אך ורק בפילטר מקורי מבית רנו. באמצעות הקפדה על פילטר שמן תקין, סינונו של שמן המנוע יהיה אופטימלי ויסייע בשמירה על חיי המנוע ובמניעת תקלות.

החלפת שמן המנוע ברכב

כאשר מקפידים על החלפת שמן המנוע ברנו, הנסיעה תהיה מפנקת, נוחה וחלקה ממש כפי שהתכוון היצרן. החלפה של שמן המנוע בכל טיפול תשמור על ניקיון המנוע, על טמפרטורה יציבה ועל פעילות חלקה ומיטבית של המנוע.

להזמנת טיפול

אנא השאר את פר טי הקשר שלך ונחזור אליך בקרוב

  צרו קשר:
  04-8202890

  לקוחות מספרים

  פעם ראשונה שאני מטפלת ברכב במוסך הזה.
  אני הופתעתי כל כך לטובה!
  החל מהמענה המקצועי והאנושי של נופר בשיחת הטלפון המקדימה,

  דרך היחס החם של יעקוב (מקווה שאני לא טועה בשם, הייתי ממש עייפה)

  היועץ שזירז את הטיפול בי כי הייתי עם תינוק, פשוט תענוג! בהחלט אחזור

  צרו קשר

  רינת ירדן

  רנו גרנד קופה

  בקרו באתרינו בעזרת דפדפן מודרני