דרך בר יהודה 147, 20300 נשר
ימים א' – ה': 07:30 – 16:00
יום ו': 07:30 – 12:00
צרו קשר:
04-8202890

רכבי רנו - טיפולים תקופתיים

שירותי מוסך תלפיות הם מהמתקדמים בעולם,
ויבטיחו את שימור הרכב שלכם לאורך זמן
צרו קשר

רכבי רנו - טיפולים תקופתיים

שירותי מוסך תלפיות הם מהמתקדמים בעולם,
ויבטיחו את שימור הרכב שלכם לאורך זמן
צרו קשר

טיפול ברכב רנו

מאז ומעולם היו הצרפתים מיצרני הרכב המובילים בעולם. במובן זה, רנו מהווה את אחת מהגאוות הגדולות בתחום הנדסת הרכבים ומציעה מגוון דגמים המתהדרים בתקני הבטיחות, בביצועים ובמדדי זיהום האוויר ברמה הגבוהה ביותר. על מנת לשמור על נתוני ביצוע מיטביים, יש צורך במכונאים מומחים המכירים מקרוב את כל הצרכים של הרנו שלך. אנו מזמינים אותך לחוות שירות מקצועי ואמין במרכז שירות תלפיות על ידי אנשי צוות המתמחים בטיפול ברכבי רנו – על כל המערכות המתקדמות ורכיבי המחשוב שבהם.

כיצד נוכל לעמוד לרשותך?

להלן מגוון שירותי תלפיות לרכבים מסוג רנו:

החלפת שמן גיר ברכב

על פי רוב, רכבי רנו עושים שימוש בשמן גיר סינתטי אשר אינו אוסף לכלוך ואינו מאבד את צמיגותו. לכן, רכבים אלו אינם דורשים החלפת שמן גיר. עם זאת, ייתכן שבדגם שלך מגדירה רנו שיש צורך תקופתי בהחלפת שמן גיר. נציגינו ישמחו לספק פרטים נוספים.

החלפת פילטר אוויר

שמירה על סינון חלקיקי האוויר הנכנס אל מערכת הדלק הוא קריטי לפעילות מנוע יעילה. איסוף חלקיקי אבק וגופים זרים עשוי לסתום את מזרקי הדלק, לפגוע משמעותית בצריכת הדלק ובביצועי המנוע. לכן, אנו מקפידים להשתמש בפילטר אוויר רנו מקורי.

החלפת פלאגים

הפלאגים אחראים לתפקוד התקין של מערכת ההצתה, לשמירה על תגובת המנוע בעת תאוצה ולמערכת דלק שמתפקדת באופן תקין. בהתאם לכך, כחלק מטיפולי התחזוקה השוטפים, אנו בוחנים את מצב הפלאגים ומבצעים החלפה שלהם במידת הצורך.

החלפת פילטר דלק

מזרקי הדלק של רכבי רנו מבוקרים על ידי מערכת ממוחשבת מתקדמת, המאפשרות לנו לאתר מבעוד מועד כל תקלה שעשויה להיות במערכת העדינה. החלפת פילטר דלק מקורי בזמן הנכון תשמור על הרנו שלך מפני בלאי מיותר ותקלות נלוות.

החלפת פילטר שמן

אנו מקפידים להחליף את פילטר השמן ברנו שלך לפי הגדרות החברה - ולהשתמש אך ורק בפילטר מקורי מבית רנו. באמצעות הקפדה על פילטר שמן תקין, סינונו של שמן המנוע יהיה אופטימלי ויסייע בשמירה על חיי המנוע ובמניעת תקלות.

החלפת שמן המנוע ברכב

כאשר מקפידים על החלפת שמן המנוע ברנו, הנסיעה תהיה מפנקת, נוחה וחלקה ממש כפי שהתכוון היצרן. החלפה של שמן המנוע בכל טיפול תשמור על ניקיון המנוע, על טמפרטורה יציבה ועל פעילות חלקה ומיטבית של המנוע.

להזמנת טיפול

אנא השאר את פר טי הקשר שלך ונחזור אליך בקרוב

צרו קשר:
04-8202890

לקוחות מספרים

פעם ראשונה שאני מטפלת ברכב במוסך הזה.
אני הופתעתי כל כך לטובה!
החל מהמענה המקצועי והאנושי של נופר בשיחת הטלפון המקדימה,

דרך היחס החם של יעקוב (מקווה שאני לא טועה בשם, הייתי ממש עייפה)

היועץ שזירז את הטיפול בי כי הייתי עם תינוק, פשוט תענוג! בהחלט אחזור

צרו קשר

רינת ירדן

רנו גרנד קופה